hodnota nákupu s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Zašlete známým odkaz na náš eshop.


24WP akceKód:

MAYER CZ, spol. s r.o.Výrobce:

MAYER CZ, spol. s r.o.

36 měsíců Záruka:

7 - 10 dnůDostupnost:

3 290,- Cena bez DPH:

3 981,- Cena s DPH:

-1 290,- Vaše sleva:

Množství:

DĚTSKÁ ROSTOUCÍ ŽIDLE BONNY

Dětská rostoucí ergonomická židle BONNY s bílou podnoží ve 2 barevných variantách, vhodná pro děti a mládež (od cca 5 let a výšky 110 cm až po téměř dospělé) s maximální zátěží 90 kg. Pro zdravé sezení potřebuje sedící dítě správné ergonomické rozměry židle, jinak dochází k poškozování jeho zdraví, únavě a snížení výkonnosti. Mezi základní ergonomické požadavky na židle patří možnost nastavení správné výšky sezení tak, aby nohy stály pevně na podlaze a byly ohnuty do pravého úhlu. Současně je nutno, aby i hloubka sezení (vzdálenost mezi předním okrajem sedáku a zádovou opěrkou) byla taková, aby min. 2/3 stehna byly podepřeny. Ergonomická rostoucí židle BONNY umožňuje postupně při růstu dítěte nastavit jak výšku sezení, tak správnou hloubku sezení a výšku zádové opěrky. Ergonomicky tvarované čalounění sedáku (výška 5 cm) i opěrky zad (výška 4 cm) v atraktivní látce s vyobrazením devíti druhů zvířat s názvy v angličtině, barva modrá 24WB nebo růžová 24WP sladěná s barvou plastových doplňků židle. Materiál 100% polyester, odolný prachu i vodě, čistitelný vlhkým hadříkem a jemným kartáčováním.

Ergonomická: ano, i během růstu
Nastavení výšky sezení: ano, bezestupňově (vzduchový píst, 36 – 48 cm)
Nastavení hloubky sezení: ano, bezestupňově, šroubem (32 – 37 cm)
Nastavení výšky opěradla: ano, bezestupňově, šroubem (43 –47) cm
Kostra: nosný kříž ocelový, barva bílá prášková, píst vzduchový chrom, barva plastů šedá (kryt zad zezadu, kryt držáku zad a kryt sedáku zespodu), barva plastových doplňků (krytky kříže a aretace výšky zad) světle modrá nebo růžová.
Područky: vždy bez područek
Kolečka: univerzální pro všechny povrchy, světle šedá / černá, nebržděná
Záruka: 3 roky
Nejvhodnější doba pořízení: při věku dítěte 5 – 8 let

 

AKČNÍ NABÍDKA - pouze do vyprodání zásobTechnické parametry:

32 - 37 cm hloubka sedáku:

47 cm šířka:

11 kg váha:

36 - 48 cm výška sedáku:

43 - 47 cm výška zádové opěry:


Odkazy a soubory ke stažení:

popis BONNY


Alternativní zboží
Rostoucí dětská židle BONNY s bílou podnoží ve 2 barevných variantách, vhodná pro děti a mládež (od cca 5 let a výšky 110 cm až po téměř dospělé) s maximální zátěží 90 kg.
 www.zidle-zdrave.cz