hodnota nákupu s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Zašlete známým odkaz na náš eshop.


dynamika sezení a mechaniky otočných židlí

mechanika SY, CP

 

Synchronní mechanika Sy, Cp, CPL
Mechanismy zajišťují že bez ohledu na to jestli uživatel židle je v určité pracovní poloze nebo se zaklání a předklání na židli tak je opěradlo neustále v kontaktu s jeho zády, čímž dochází k navození správného držení zad a současně se přesně v daném poměru synchronizovaně naklání i sedák židle. Úhel náklonu opěradla a sedáku je tedy jiný aby zabezpečil uživateli židle co nejlepší ergonomii sezení a přímo pobízí k dynamickému sezení. Pohyb sedáku a opěradla se dá zablokovat v požadované pozici. Sílu pohybu a tedy i přítlaku opěradla vůči zádům uživatele si uživatel židle individuálně nastaví. Součástí mechaniky je i ovládání výšky sezení.

 


mechanika H

 

Mechanika H
Je zakomponovaná do židlí a křesel které jsou designově navrženy tak ,že opěradlo a sedák tvoří jednu nedělenou kompaktní ergonomicky vytvarovanou linii a tedy kde se úhel sedáku a opěráku před pístem nemění. Má výrazně předsunutý bod otáčení mechanismu což je pro uživatele velmi příjemné a pohodlné. Uživatel může pohyb a tím i náklon korpusu židle zablokovat v několika pozicích a individuálně si nastaví sílu pohybu opěradla.Součástí mechaniky je i ovládání výšky sezení.

 


mechanika M

 

 

Mechanika M
Tento mechanismus neovlivňuje náklon sedáku. Po odjištění je opěradlo určitou danou silou neustále v kontaktu se zády uživatele. Opětovnou blokací je možno nastavit úhel sklonu opěradla. Většinou je součástí tohoto mechanismu i zařízení, kterým je možné nastavit výšku opěradla. To se provádí odjištěním a po nalezení vhodné pozice opětovným zajištěním ovladače. Součástí mechaniky je i ovládání výšky sezení.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Jak zdravě sedět


www.zidle-zdrave.cz