hodnota nákupu s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Zašlete známým odkaz na náš eshop.


kvalita a moderní vzhled

Náš dodavatel směřuje svůj vývoj, na výrobu kvalitního sezení. Plně se koncentruje na sezení pro kancelářské, konferenční a čekací prostory. Velmi dbá o aplikaci nejnovějších trendů jak po designové, technické a ergonomické stránce, tak i při výběru vstupních materiálů. Velmi důležitým procesem a nezbytným zdrojem informací pro jejich inovace jsou poznatky získané z dialogů s uživateli našich produktů a obchodních partnerů. Jejím cílem je nabídnout zákazníkovi celou paletu různých úrovní sezení s adekvátním servisem a zárukami. Nepřetržitě pracuje na dalším vývoji nových ,ale i stávajících modelů.
Výrobce používá takové materiály, aby byla zaručena dlouhá životnost.Dokonalý výrobek může vzniknout jen z velmi kvalitních vstupních materiálů a jejich profesionálním zpracováním. A to vše je prováděno v souladu s péčí a zřetelem na životní prostředí, což by mělo být samozřejmostí každé moderní společnosti. V LD seating dbají o to aby volili technologické procesy a vstupní materiály tak aby byly co nejšetrnější k životnímu prostředí při současné volbě těch nejlepších materiálů.
Při povrchové úpravě kovových dílů a zejména kovových rámů židlí jsou používány velmi kvalitní práškové barvy, které neobsahují žádné rozpouštědla. Přestože naše židle a sezení jsou určeny pro vybavování interiérů, tyto barvy odpovídají použití i v exteriéru.
Povrchová úprava dřevěných dílů je prováděna pouze mořidly a laky vodou ředitelnými.
Při procesu čalounění tam kde je nutné použít technologii lepení jsou použita lepidla s vysokým podílem sušiny či vodou ředitelné.
Dřevěné komponenty jsou vyráběny z kvalitního bukového dřeva a to ať se jedná o masivní díly či tvarovky vyrobené překližováním a tvarováním bukových dýh.
Pro mechanické částí našich výrobků jsou vybíráni pouze velmi kvalitní specializovaní výrobci. Před tím než jsou aplikovány do našich výrobků, musí obdržet certifikát kvality od některého z předních evropských institutů.

Nejprodávanější
Akční nabídka
Jak zdravě sedět


www.zidle-zdrave.cz