hodnota nákupu s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Zašlete známým odkaz na náš eshop.


mechaniky otočných židlí

mechanika SY, CP

 

SYNCHRONNÍ MECHANIKA SY
Synchronní mechanika SY zajišťuje ideální ergonomii sezení. Synchronní pohyb opěradla a sedáku židle zabezpečuje správnou pozici uživatele. Mechaniku lze nastavit dle váhy uživatele a dvěma pákami mechanismu se ovládá výška sezení, nastavení synchronního pohybu sedáku a opěradla nebo zablokování sklonu opěradla v pěti pozicích.

 

mechanika SY, CP

 

MECHANIKA KONTAKT PERMANENT CP
Mechanika kontakt permanent CP zajišťuje velmi dobrou ergonomii sezení. CP mechanika zabezpečuje správnou pozici uživatele díky volitelnému přítlaku opěradla na záda uživatele. Mechanismus lze nastavit dle váhy uživatele a dvěma pákami mechanismu se ovládá výška sezení, nastavení plovoucího pohybu opěradla židle nebo zablokování sklonu opěradla v pěti pozicích.        

mechanika H

 

MECHANIKA H
Mechanika H je funkčním centrem židlí a křesel, kde opěradlo a sedák tvoří jednu kompaktní a nedělenou linii. H mechanika zajišťuje komfort a správné sezení uživatele. Mechanismus lze nastavit dle váhy uživatele.Lze nastavit plovoucí pohyb opěradla židle nebo zablokovat sklon opěradla v pěti pozicích. 

 

mechanika M

MECHANIKA M
Mechanika M zajišťuje nezbytný stupeň ergonomie sezení. M mechanika umožňuje uživateli nastavení správného sklonu opěradla nebo po odjištění permanentní kontakt zad uživatele s opěradlem. Pákou mechaniky je možné nastavit výšku sezení. Součástí mechanismu je i možnost nastavení výšky opěradla.

 

       

      mechanika SY, CP       

MECHANIKA KONTAKT PERMANENT CPL
Mechanika CPL zajišťuje dobrou ergonomii sezení. CPL mechanika zabezpečuje správnou pozici uživatele díky volitelnému přítlaku opěradla na záda uživatele. Mechanismus je nastavitelný dle hmotnosti uživatele. Dvěma pákami mechanismu se ovládá výška sezení , nastavení plovoucího pohybu opěradla židle nebo zablokování sklonu opěradla ve čtyřech pozicích. CPL mechnanika nabízí uspokojivou ergonomii a nastavení pro většinu běžných uživatelů

                                

                              

                                 MECHANIKA TI
                                 Mechanika TI nabízí výbornou ergonomii sezení, nadstandardně velký úhel otevření opěradla, snadné nastavení  tuhosti mechanismu výsuvným ovladačem na boku mechanismu v operačním dosahu sedícího uživatele. Dvěma pákami mechanismu se nastavuje výška sezení, volný synchronní pohyb sedadla a opěradla. Tento pohyb je možno zablokovat v 11 pozicích úhlu blokace opěradla.

                                MECHANIKA AT
                                Mechanika AT automaticky nastaví tuhost pohybu opěradla a sedáku dle hmotnosti uživatele. Ruční nastavování tuhosti odpadá.

Mechaniky MAYER

STANDARD - nastavení hloubky a výšky sezení, výšky a sklonu zad. Neomezený počet aretačních poloh.

SYNCHRO - nastavení výšky sezení a synchroně sklonu sedáku zad. Regulace síly přítlaku zad. 5 aretačních poloh.

TOP SYNCHRO - nastavení výšky sezení a synchroně sklonu sedáku a zad. Regulace síly přítlaku zad. Možnost nastavení hloubky sezení. 5 aretačních poloh.

TOP SYNCHRO PLUS - nastavení výšky sezení a synchroně sklonu sedáku a zad. Nastavení výšky zad. Regulace síly přítlaku zad. Možnost nastavení hloubky sezení. 5 aretačních poloh.

MULTIMATIC ERGO - nastavení výšky sezení a výšky a sklonu zad. Regulace síly přítlaku zad. 5 aretačních poloh.

MULTIMATIC COMFORT - nastavení výšky a sklonu sezení (samostatně) a sklonu a výšky opěry zad. Regulace síly přítlaku zad. 5 aretačních poloh.

MULTIMATIC SYNCHRO COMFORT - Comfort - nastavení výšky sezení a synchroně sklonu sedáku a zad. Nastavení výšky zad. Regulace síly přítlaku zad. 5 aretačních poloh.

RELAX - Nastavení výšky sezení s možností houpání. Regulace síly přítlaku zad. 1 aretační poloha.

RELAX LUX - Nastavení výšky sezení s možností houpání. Regulace síly přítlaku zad. 5 aretačních poloh.

 

Mechaniky RIM

SM mechanika STANDARDNÍ MECHANIKA - Manuální nastavení sklonu zádové opěry s aretací v libovolné poloze, bez působení protitlaku.

PC mechanika PC PERMANENTNÍ KONTAKT - Sedák stabilní, opěradlo se pohybuje se sedící osobou s nastavením protitlaku cca 50 - 110 kg tělesné hmotnosti. Aretace pohybu opěradla v 5-ti polohách.

ER mechanika  ER ERGORELAX MECHANIKA - Houpací mechanismus s nastavením protitlaku zádové opěry v rozmezí cca 50 - 125 kg tělesné hmotnosti, s možností aretace v 5-ti polohách.

ST mechanika ST SYNCHRONNÍ MECHANIKA - Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby, s možností aretace v 5-ti polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry ze spodní strany v rozmezí cca 50 - 125 kg tělesné hmotnosti.

ST I mechanika ST I SYNCHRONNÍ MECHANIKA - Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby s možností aretace v 5-ti polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry ze spodní strany v rozmezí cca 50 - 125 kg tělesné hmotnosti. Příplatek: nastavení hloubky sedáku.

ST II mechanika ST II SYNCHRONNÍ MECHANIKA s bočním nastavením - Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby, s možností aretace v 5-ti polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry z boční strany mechanismu v rozmezí cca 50 - 135 kg tělesné hmotnosti.

SELF mechanika SELF MECHANIKA se samonastavitelným přítlakem - Sedadlo i zádová opěra se přizpůsobují pohybům sedícího samonastavitelným protitlakem, závisejícím na tělesné hmotnosti uživatele v rozsahu cca 40 - 120 kg. Hloubku náklonu zádové opěry je možno nastavit regulátorem v 5-ti pozicích. Příplatek: nastavení hloubky sedáku.

STE mechanika STE SYNCHRONNÍ MECHANIKA s posuvem a sklonem sedáku - Mechanika zaručující dokonalé pohodlí a ergonomii díky plynulému chodu a optimálnímu přizpůsobení se každému uživateli. Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby, s možností aretace ve 3 polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry z boční strany mechanismu v rozmezí cca 50 - 135 kg tělesné hmotnosti. Nastavení posuvu sedáku v rozmezí 6 cm, nastavení sklonu sedáku -3°.

STE+ mechanika STE+ SYNCHRONNÍ MECHANIKA s posuvem sedáku - Nový typ “V“ mechaniky s odkrytou funkční částí zaručuje dokonalé pohodlí a ergonomii díky plynulému chodu a optimálnímu přizpůsobení se každému uživateli Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby s možností aretace ve 3 polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry z boční strany mechanismu v rozmezí cca 50 - 135 kg tělesné hmotnosti. Nastavení posuvu sedáku v rozmezí 6 cm. Příplatek: nastavení sklonu sedáku -3°.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Jak zdravě sedět


www.zidle-zdrave.cz