hodnota nákupu s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Zašlete známým odkaz na náš eshop.


o výrobci

LD seating

LD seating směřuje svůj vývoj, na výrobu kvalitního sezení. Plně se koncentruje na sezení pro kancelářské, konferenční a čekací prostory. Velmi dbá o aplikaci nejnovějších trendů jak po designové, technické a ergonomické stránce, tak i při výběru vstupních materiálů. Velmi důležitým procesem a nezbytným zdrojem informací pro jejich inovace jsou poznatky získané z dialogů s uživateli našich produktů a obchodních partnerů. Jejím cílem je nabídnout zákazníkovi celou paletu různých úrovní sezení s adekvátním servisem a zárukami. Nepřetržitě pracuje na dalším vývoji nových ,ale i stávajících modelů.
Jedním z mnoha důvodů, proč byla vnašim shopem vybrána právě firma LD seating je i to, jaké používá materiály aby byla zaručena dlouhá životnost.Dokonalý výrobek může vzniknout jen z velmi kvalitních vstupních materiálů a jejich profesionálním zpracováním. A to vše je prováděno v souladu s péčí a zřetelem na životní prostředí, což by mělo být samozřejmostí každé moderní společnosti. V LD seating dbají o to aby volili technologické procesy a vstupní materiály tak aby byly co nejšetrnější k životnímu prostředí při současné volbě těch nejlepších materiálů.
Při povrchové úpravě kovových dílů a zejména kovových rámů židlí jsou používány velmi kvalitní práškové barvy, které neobsahují žádné rozpouštědla. Přestože naše židle a sezení jsou určeny pro vybavování interiérů, tyto barvy odpovídají použití i v exteriéru.
Povrchová úprava dřevěných dílů je prováděna pouze mořidly a laky vodou ředitelnými.
Při procesu čalounění tam kde je nutné použít technologii lepení jsou použita lepidla s vysokým podílem sušiny či vodou ředitelné.
Dřevěné komponenty jsou vyráběny z kvalitního bukového dřeva a to ať se jedná o masivní díly či tvarovky vyrobené překližováním a tvarováním bukových dýh.
Pro mechanické částí našich výrobků jsou vybíráni pouze velmi kvalitní specializovaní výrobci. Před tím než jsou aplikovány do našich výrobků, musí obdržet certifikát kvality od některého z předních evropských institutů.

Humanscale

Výrobky firmy HUMANSCALE® pomáhají od roku 1994 řešit náročné pracovní prostředí zaměstnanců mnoha podniků, firem a úřadů i v České republice. Ergonomicky bezproblémová pracoviště přispívají k vyšší fyzické i duševní produktivitě. Ergonomicky správně řešená pracoviště ve smyslu nařízení vlády ČR č.178/2001 Sb., kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví zaměstnanců při práci, jsou námi realizována po náročných testech našich výrobků ve Výzkumném ústavu bezpečnosti práce ČR.
Výrobky HUMANSCALE® jsou doporučovány Českou ergonomickou společností, často se podílejí na návrhu řešení pro zdokonalení stávajících nevyhovujících PC pracovišť.
Výrobky pomáhají naplnit nová kriteria pro zobrazovací jednotky dle EU (směrnice EU č. 90/270 o minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci se zobrazovacími jednotkami, resp. ISO č.9241).
Firma Humanscale Ltd., založená v roce 1982 v USA, je obecně vnímána jako přední výrobce ergonomických výrobků do prostor vybavených zobrazovacími jednotkami – počítačových pracovišť, velínů, dispečerských stanovišť atp. Tyto výrobky pomáhají lidem, trávícím hodiny a dny u počítače, dosáhnout při práci maximální možné pohodlí s minimálním dlouhodobým zdravotním rizikem. Abychom tohoto dosáhli, vycházíme z této myšlenky: Technologie může jednoduché věci zkomplikovat nebo komplikované věci zjednodušit. Věříme ve druhý přístup a snažíme se navrhovat výrobky, které kombinují funkci a skutečnou estetiku s maximální jednoduchostí použití.
S vědomím faktu, že pravá ergonomická židle může zdraví uživatele prospět více než většina dalších výrobků, vstoupila Humanscale na trh sedacího nábytku v roce 1999 s židlí IQ, která dosud vyhrála řadu prestižních ocenění za design – včetně Design Distinction Award v prestižní soutěži ID Design Review 2000. Během poměrně krátké doby IQ židle způsobila zásadní změnu ve výrobě sedacího nábytku a nastavila nové standardy pro vlastnosti a funkčnost židlí. Naše nové výrobky, jako např. řada otočných ramen M7 pro LCD panely a lampa designera Nielse Diffrienta (tvůrce židle IQ), posouvají hranice inovace a technologie, aby tak vytvořily bezpečnější a pohodlnější pracovní prostředí. V roce 2003 získalo otočné rameno M7 zlato v Best of NeoCon Contest a tak se potvrdila vedoucí pozice Humanscale v designu ergonomických výrobků.
Kvalita výrobků přímo souvisí s vynalézavostí návrhářů. Humanscale Ltd. spolupracuje s uznávanými průmyslovými návrháři, jako je např. Niels Diffrient, který způsobil doslova převrat v mnoha kategoriích ergonomických výrobků. Jeho příspěvky k ergonomickému sezení, jako jsou plynové písty a synchronní mechanismus sedáku a opěráku, jsou za posledních dvacet let považovány za standardy u židlí a společně s židlí IQ patří mezi důvody, proč získal cenu National Design Award v roce 2002, kterou předával The Smithsonian Institution's Cooper-Hewitt National Design Museum.

TON

Soukromá česká firma TON, výrobce širokého sortimentu židlí, barových židlí, křesel, stolů, věšáků a zahradního nábytku, je svou produkcí největší v Evropě. Roční produkce dosahující jednoho milionu kusů směřuje především do zemí Evropské unie, Spojených států amerických, Japonska a Austrálie.
Na původní firmu THONET navázala po první světové válce akciová společnost THONET – MUNDUS a od roku 1946 – sloučením řady významných nábytkářských továren – THONET a od roku 1953 TON (továrna na ohýbaný nábytek), se sídlem v Bystřici pod Hostýnem. Továrna úspěšně prošla více než stoletím, aniž se zastavila výroba a dnes je obchodní firma TON významným evropským centrem výroby kvalitního nábytku z ohýbaného dřeva.
Princip ohýbání dřeva v parní lázni se uplatňuje v Bystřici pod Hostýnem již téměř 150 let. Jedná se o technologii výroby nábytku z bukového dřeva, která spočívá v napaření dřevěného hranolku sytou párou, aby se dal lépe ohýbat.Thonetův ohýbaný nábytek se brzy stal pojmem a německý podnikatel za jeho výrobu získal i řadu ocenění, mimo jiné zlatý kříž za zásluhy či rytířský kříž řádu Františka Josefa. Na sklonku života byl uznávaným výrobcem nábytku. Zemřel 3. března 1871 ve Vídni a vedení firmy převzali jeho synové.

PEŠKA - židle a křesla

PEŠKA - židle a křesla s.r.o. - firma byla založena v roce 1995. V počátcích se firma zabývala dovozem a prodejem
hotových židlí a křesel. Na základě požadavku trhu, o rok později firma zahájila vlastní výrobu.V roce 2003 byla výroba přestěhována do nové výrobní haly v Plzni-Bukovci.

Mayer cz Sitzmöbel 

Na konci 19. století byla v německé obci Mannsgereuth v horním Bavorsku poblíž města Redwitz založena nábytkářská firma MAYER. Od 60. let 20. století se začala věnovat výhradně výrobě sedacího nábytku. Na prahu 3. tisíciletí se firma MAYER SITZMÖBEL GmbH &Co. KG vypracovala v moderního výrobce kancelářských a bytových židlí. Obchodně působí po celém světě, centrem je západní Evropa. Od roku 1996 získala právě vzniklá společnost BOHEMIA MULTIP, spol.s.r.o. výhradní práva na dovoz, výrobu a velkoobchod výrobků zn. MAYER pro Českou a Slovenskou republiku. V severomoravském Novém Jičíně tak byla založena výroba kvalitního sedacího nábytku tradiční německé značky. Od té doby se její výrobky podílely již na několika významných realizacích, z nichž některé uvádíme v referencích. Od 1. 1. 2002 mění novojíčínská firma název na MAYER CZ, spol. s r.o. a zároveň je založena firma MAYER SK, spol. s r.o. Od září 2004 je výrobní firma MAYER CZ držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2001 pro obory vývoj, výroba a prodej sedacího nábytku. Od února 2005 poskytuje na své výrobky záruku až 5 let.

ANTARES a.s.

Společnost Antares a.s. patří mezi největší výrobce kancelářských židlí a křesel v České republice. Byla založena v roce 1992 za účelem vytvoření obchodní společnosti zaměřené na oblast kancelářského sedacího nábytku. Již v roce 1993 se však vzhledem k příznivé situaci na trhu z obchodní společnosti stala společnost výrobní, prosperující nejen v rámci České republiky, ale rychle expandující i na zahraniční trhy. Mimo přímý export orientovaný na západoevropské země založil Antares během let 1995 – 2000 dceřinné společnosti na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku, kterým se podařilo získat významný podíl na trzích střední a východní Evropy. V roce 2000 byly Antares, Antares Eurotrade, Antares Ungheria, Antares Bulgaria a společnost Store ČR, dceřinná společnost ryze obchodního charakteru působící na Českém trhu až do roku 2003, spojeny do struktury holdingového typu.
V současnosti má skupina přes 270 zaměstnanců, pět výrobních závodů, prodejní týmy v sedmi zemích Evropy a její výrobky jsou exportovány do dalších třinácti zemí. Roční produkce přsahuje 1 mil. ks židlí a křesel při celkovém obratu 25 mil EUR.

RIM - CZ, spol. s r.o.

Firma RIM-CZ, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 s podnikatelským záměrem vyrábět vlastní kancelářské židle. K významnému rozvoji firmy napomohla spolupráce s významným světovým výrobcem kancelářského sedacího nábytku, německou společností Bürositzmöbelfabrik Friedrich-W. Dauphin GmbH & Co. Filosofie zdravého sezení a poznatky z intenzívního výzkumu v oblasti ergonomie ovlivnily i další vývoj naší společnosti. Slogan "PRO ZDRAVÉ SEZENÍ" a tomu odpovídající záměr vyrábět a prodávat židle, které přispějí ke kultivaci a ozdravění kancelářského prostředí se staly hlavním posláním firmy. 


Nejprodávanější
Akční nabídka
Jak zdravě sedět


www.zidle-zdrave.cz