hodnota nákupu s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Zašlete známým odkaz na náš eshop.


proč právě my

Chceme být úspěšným internetovým obchodem, který je  založený hlavně na spokojenosti zákazníka. Naše představa co je "spokojenost zákazníka":

  • židle s vysokou kvalitou
  • židle s moderním a nadčasovým designem
  • židle s vysokou užitnou hodnotou
  • židle se zajištěným servisem
  • židle s dlouhou záruční lhůtou
  • odborná rada každému zákazníkovi
  • cena odpovídá kvalitě

Židle s vysokou kvalitou - výrobce používá pouze komponenty, které jsou špičkou na evropském trhu. Např. mechaniky jsou od jedničky na evropském trhu italské firmy DONATI; plastové kříže jsou směsí 80% NYLONu a 20% skelných vláken (je tak zaručena pevnost a pružnost); pěnové výplně sedáků a opěráku jsou charakteristické svoji hustotou, která zaručuje i po skončení záruční lhůty stálý tvar (nehrozí velmi známe u levných židlí tzv. prosezení); na povrchovou úpravu jsou používány velmi kvalitní barvy, které navíc splňují přísné normy na ochranu životního prostředí; jako potahové látky jsou vybírány ty, které jsou velmi odolné proti oděru (u všech je zjišten stupeň oděru Martindale).

Židle s moderním a nadčasovým designem - výrobce velmi investuje do vývoje nových tvarů a vzhledu židlí. Velmi mu záleží na vyjímečném vzhledu židle, který příjemně dolaďuje interier, či působí jako dominanta.

Židle s vysokou užitnou hodnotou - námi nabízené židle nejsou pouze ozdobou, ale i splňují svůj hlavní účel - plní funkci ergonomického sezení. Ergonomické sezení je důležitou zásadou pro zdravé sezení, které přispívá k vyššímu pracovnímu výkonu a šetří zdraví našich zad.

Židle se zajištěným servisem - nabízíme výrobky českého výrobce, který má soustředěnou výrobu v České republice. Proto výměna, oprava nebo jakýkoliv další servis není problém. Vaše požadavky lze konzultovat telefonem nebo zasláním na reklamace@zidle-zdrave.cz .

Židle s dlouhou záruční lhůtou - většina výrobků má záruční dobu 60 měsíců.

Odborná rada každému zákazníkovi - každému zákazníkovi jsme schopni obratem poskytnout radu, týkající se zdravého sezení. Nebo nabízíme pomocnou ruku při výběru správné židle. Stačí napsta svůj požadavek na info@zidle-zdrave.cz .

Cena odpovídá kvalitě - naše zboží si "nehraje" na luxusní a drahé židle a přitom jejich kvalita je nízká. Ani to nejsou židle, kde nekvalita je dána cenou. Nabízíme židle, které se drží hesla - I kvalitní, pěkné a moderní lze pořídit za přijatelnou cenu.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Jak zdravě sedět


www.zidle-zdrave.cz