hodnota nákupu s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Zašlete známým odkaz na náš eshop.


Správné dynamické sezení

Dynamické sezení

Zabraňuje jednostrannému zatížení a jsou udržovány a stimulovány přirozené procesy těla. Neustálá změna pozice má pozitivní vliv na svalový systém, meziobratlové ploténky, metabolismus, krevní oběh a nervový systém.

Pohyb je tělu naprosto přirozený. Dynamické sezení má pozitivní vliv na kreativitu, produktivitu, motivace a zdraví pracovníků.

Zdravé sezení = Dynamické sezení

Dynamické sezení má pozitivní vliv na Kreativitu, Produktivitu, Motivaci a Zdraví. Předchází jednostrannému zatížení a neustále aktivuje a zachovává přirozené procesy těla.

  Používej celou hloubku sedací plochy
  Nastav přesnou výšku opěradla. Největší zakřivení opěradla bude tam kde je největší prohnutí páteře směrem dopředu.
  Nastav správnou výšku sezení. Celá plocha chodidel nebo botou musí lehce spočívat celou plochou na podlaze a stehna a lýtka by měla přibližně svírat 90°, či v případě preference předního sezení mírně otevřenější úhel. Nesmí být cítit žádný tlak přední hrany sedadla na stehna.
  Nastav správnou výšku područek. Paže a předloktí by měly přibližně svírat 90° a ruce by měly pohodlně ležet na desce psacího stolu.
  Nastav vhodný odpor opěradla. Synchronní mechanismy podporují dynamické sezení a poskytují neustálý kontakt zad s ergonomicky tvarovaným opěradlem a tím významně snižují tlak na meziobratlové ploténky. Mechanismy umožňují individuální nastavení síly přítlaku dle váhy uživatele.
  Seď dynamicky. Osvoj si a využívej dynamické možnosti tvé židle. Nauč se podvědomě zde uvedené body a udržovat vzpřímenou páteř ve tvaru písmena S. Pracuj na židli, ale také ji používej i k relaxaci a relaxačním cvičením.Doporučuje se několikrát za hodinu vstát alespoň na krátký čas či provádět činnost ve stoje. Je dokázáno ,že dynamické chování a tedy změny pozic těla efektivně a pozitivně ovlivňují tělo i mysl a tím i kreativitu a pracovní výkon.
I nejlepší židle nemůže poskytnout plný užitek pokud není správně nastavena a používána.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Jak zdravě sedět


www.zidle-zdrave.cz